AKCIA

AKCIA

Futbalová bránka mládežnícka Junior 5 m x 2 m celozváraná hliníková-PBM 80

Rozmery bránky:
šírka =5 000mm
výška = 2 000 mm
hĺbka spodného Al rámu na sieť 1 500 mm

Váha:
37 kg / ks

Pôvodná cena: 
1640 € bez DPH / 2 ks

Akciová cena:

1380 € bez DPH / 2 ks

V cene je sieť s okom 120x120x4 mm
V cene nie je zahrnutá doprava

Futbalové bránky rozmerov 7.32 m x 2.44 m, 5 m x 2 m, 4 m x 2 m, 3 m x 2 m,  čo je oficiálna veľkosť predpisu pre futbalové zápasy, turnaje a tréningy vyrobené z hliníka sú vhodné na vnútorné alebo vonkajšie použitie. Extrémne vysoká pevnosť a zároveň prenosnosť vďaka prekvapivo prepracovanému dizajnu.

Bránku je možné doplniť voliteľnými protizávažiami, ktoré boli vyvinuté tak, aby zaistili stabilitu bránkového rámu (samostatný produkt) pri používaní.
Táto futbalová bránka je vyrobená z odolného 110 mm(profesionálna) a 80 mm(Junior) vystuženého hliníka a je výborným materiálom, ktorý je schopný zaujať  na vnútorných aj vonkajších povrchoch. Konštrukcia  je odolná proti  poškodeniu spôsobenému poveternostnými podmienkami a môže byť ponechaná  vonku po celú sezónu bez toho, aby podľahla opotrebovaniu.

Voľne stojaca futbalová bránka sa tiež chváli neuveriteľne ľahkými a pevnými profilmi, ktoré zaručujú prenosnosť a umožňujú ľahký presun celého bránky, čo je ideálne pre trénerov a športové strediská, ktoré uskutočňujú tréningy a zápasy založené  na viac ako jednej hracej ploche. Rovnako ako prémiové stĺpiky bránok, je štandardne dodávaná vysoko pevná 4 mm bez uzlová sieť na bránky (možnosť dodávky iných rozmerov a hrúbok sietí), ktorá sa bezchybne hodí k rámu a poskytuje celoročnú maximálnu ochranu pred poveternostnými vplyvmi. Aby ste plne využili prenosnosť tejto samostatne stojacej futbalovej bránky, je tu voliteľné vybavenie koliesok bránky ( samostatný produkt) vysokej kvality s ochranou proti prepichnutiu. Pohodlie, ktoré poskytujú kolesá profesionálnej kvality, eliminujú potrebu namáhavého ručného zdvíhania a umožňujú bránke plynulo kĺzať po akomkoľvek povrchu neuveriteľne ľahkým spôsobom.

Rovnako ako v prípade  našej stabilnej futbalovej bránky SBV 110, aj tieto futbalové bránky zodpovedajú predpisom a sú vyrobené v súlade s predpismi FIFA a UEFA.

  • Veľkosť 7,32 m x 2,44 m, 5 m x 2 m, 4 m x 2 m, 3 m x 2 m.
  • Hĺbka brán je 1,5 m.
  • Stĺpiky a priečniky vyrobené z vystuženého hliníka priemeru 110 mm a 80 mm -bránka Junior s vystuženými časťami vo vnútri profilu  pre vysokú pevnosť a stabilitu.
  • Zvárané hliníkové rohové spoje pre lepšiu estetiku a vynikajúcu pevnosť a životnosť, s laserovým rezom pre mimoriadne presné spoje.
  • Vstrekované PA sieťové háčiky, ktoré nepodliehajú vplyvom počasia a zabezpečujú pevné uchytenie siete v profile brány. Sú UV stabilné.
  • Za príplatok 50 € bez DPH je možné uchytenie siete riešiť prizváranými hliníkovými úchytmi a PP šnúrou.
  • Rám brány z Al profilu priemeru 110 mm alebo 80 mm(Junior)
  • 70, 60, 55, 50 ks PA háčikov na uchytenie siete (podľa veľkosti brány)
  • Bez uzlová sieť s veľkosťou oka 120 mm a hrúbkou 4 mm
Tab Content