Hojdačky

Goida 4

Hojdačky

KM-4.05

Vlastnosti:
Dĺžka= 3,17 m
Šírka= 1,6 m
Výška= 2,1 m

Veková kategória:

 

Detský herný prvok.

Dvojitá hojdačka na kovových stĺpoch. Hojdačka je nepostrádateľným prvkom detského ihriska. Okrem toho, že hojdačka prináša dieťaťu veľa potešenia, posilňuje vestibulárny aparát, rozvíja koordináciu pohybov, rozvíja svaly chrbta, nôh, rúk a brušné svaly. Detské hojdačky nie sú len zábava, ale je to celé “mini cvičenie” pre dieťa, ktoré robí dobrovoľne a s potešením. Uvedomujúc si vysoký stupeň zodpovednosti za deti, v procese vývoja a výroby sa berú do úvahy požiadavky regulačnej a technickej dokumentácie európskych noriem EN-1176. Všetky výrobky prešli skúškou a certifikáciou ISO a TÜV. Z bezpečnostných dôvodov sa neodporúča používať v nepriaznivých poveternostných podmienkach, v ktorých existuje možnosť poranenia dieťaťa! Deti do 3 rokov musia byť v sprievode dospelej osoby. Bezpečnostná zóna je 2 m vo všetkých smeroch od priemetu výrobku. Výrobca si vyhradzuje právo vykonávať zmeny dizajnu, ktoré neovplyvnia vlastnosti spotrebiteľa.

KM-4.06

Vlastnosti:
Dĺžka= 1,7 m
Šírka= 1,6 m
Výška= 2,1 m

Veková kategória:

 

Detský herný prvok.

Hojdačka na kovových stĺpoch. Hojdačka je nepostrádateľným prvkom detského ihriska. Okrem toho, že hojdačka prináša dieťaťu veľa potešenia, posilňuje vestibulárny aparát, rozvíja koordináciu pohybov, rozvíja svaly chrbta, nôh, rúk a brušné svaly. Detské hojdačky nie sú len zábava, ale je to celé “mini cvičenie” pre dieťa, ktoré robí dobrovoľne a s potešením. Uvedomujúc si vysoký stupeň zodpovednosti za deti, v procese vývoja a výroby sa berú do úvahy požiadavky regulačnej a technickej dokumentácie európskych noriem EN-1176. Všetky výrobky prešli skúškou a certifikáciou ISO a TÜV. Z bezpečnostných dôvodov sa neodporúča používať v nepriaznivých poveternostných podmienkach, v ktorých existuje možnosť poranenia dieťaťa! Deti do 3 rokov musia byť v sprievode dospelej osoby. Bezpečnostná zóna je 2 m vo všetkých smeroch od priemetu výrobku. Výrobca si vyhradzuje právo vykonávať zmeny dizajnu, ktoré neovplyvnia vlastnosti spotrebiteľa.

KM-4.07

Vlastnosti:
Dĺžka= 4,3 m
Šírka= 1,6 m
Výška= 3,0 m

Veková kategória:

 

Detský herný prvok.

Hojdačka “Hniezdo” na kovových stĺpoch. Hojdačka je nepostrádateľným prvkom detského ihriska. Okrem toho, že hojdačka prináša dieťaťu veľa potešenia, posilňuje vestibulárny aparát, rozvíja koordináciu pohybov, rozvíja svaly chrbta, nôh, rúk a brušné svaly. Detské hojdačky nie sú len zábava, ale je to celé “mini cvičenie” pre dieťa, ktoré robí dobrovoľne a s potešením. Uvedomujúc si vysoký stupeň zodpovednosti za deti, v procese vývoja a výroby sa berú do úvahy požiadavky regulačnej a technickej dokumentácie európskych noriem EN-1176. Všetky výrobky prešli skúškou a certifikáciou ISO a TÜV. Z bezpečnostných dôvodov sa neodporúča používať v nepriaznivých poveternostných podmienkach, v ktorých existuje možnosť poranenia dieťaťa! Deti do 3 rokov musia byť v sprievode dospelej osoby. Bezpečnostná zóna je 2 m vo všetkých smeroch od priemetu výrobku. Výrobca si vyhradzuje právo vykonávať zmeny dizajnu, ktoré neovplyvnia vlastnosti spotrebiteľa.

KM-4.13

Vlastnosti:
Dĺžka= 3,1 m
Šírka= 2,5 m
Výška= 2,4 m

Veková kategória:

 

Detský herný prvok.

Hojdačka “Hniezdo” na kovových stĺpoch. Charakteristickým rysom tohto modelu je objemné sedadlo hniezda z kovovej obruče s lanovým púzdrom a povrazovou pavučinou. Rám hojdačky je navyše vyrobený z pevnej kovovej rúry ohnutej vo viacerých rovinách veľmi originálnym spôsobom. Okrem toho, že hojdačka prináša dieťaťu veľa potešenia, posilňuje vestibulárny aparát, rozvíja koordináciu pohybov, rozvíja svaly chrbta, nôh, rúk a brušné svaly. Detské hojdačky nie sú len zábava, ale je to celé “mini cvičenie” pre dieťa, ktoré robí dobrovoľne a s potešením. Uvedomujúc si vysoký stupeň zodpovednosti za deti, v procese vývoja a výroby sa berú do úvahy požiadavky regulačnej a technickej dokumentácie európskych noriem EN-1176. Všetky výrobky prešli skúškou a certifikáciou ISO a TÜV. Z bezpečnostných dôvodov sa neodporúča používať v nepriaznivých poveternostných podmienkach, v ktorých existuje možnosť poranenia dieťaťa! Deti do 3 rokov musia byť v sprievode dospelej osoby. Bezpečnostná zóna je 2 m vo všetkých smeroch od priemetu výrobku. Výrobca si vyhradzuje právo vykonávať zmeny dizajnu, ktoré neovplyvnia vlastnosti spotrebiteľa.

KM-4.14

Vlastnosti:
Dĺžka= 4,1 m
Šírka= 2,8 m
Výška= 3,5 m

Veková kategória:

 

Detský herný prvok.

Hojdačka “Hniezdo” na kovových stĺpoch. Charakteristickým rysom tohto modelu je objemné sedadlo hniezda z kovovej obruče s lanovým púzdrom a povrazovou pavučinou. Okrem toho, že hojdačka prináša dieťaťu veľa potešenia, posilňuje vestibulárny aparát, rozvíja koordináciu pohybov, rozvíja svaly chrbta, nôh, rúk a brušné svaly. Detské hojdačky nie sú len zábava, ale je to celé “mini cvičenie” pre dieťa, ktoré robí dobrovoľne a s potešením. Uvedomujúc si vysoký stupeň zodpovednosti za deti, v procese vývoja a výroby sa berú do úvahy požiadavky regulačnej a technickej dokumentácie európskych noriem EN-1176. Všetky výrobky prešli skúškou a certifikáciou ISO a TÜV. Z bezpečnostných dôvodov sa neodporúča používať v nepriaznivých poveternostných podmienkach, v ktorých existuje možnosť poranenia dieťaťa! Deti do 3 rokov musia byť v sprievode dospelej osoby. Bezpečnostná zóna je 2 m vo všetkých smeroch od priemetu výrobku. Výrobca si vyhradzuje právo vykonávať zmeny dizajnu, ktoré neovplyvnia vlastnosti spotrebiteľa.

KM-4.18

Vlastnosti:
Dĺžka= 4,0m
Šírka= 2,2 m
Výška= 3,13 m

Veková kategória:

 

Detský herný prvok.

Zvláštnosťou tohto modelu je špeciálne dvojité sedadlo: jedno sedadlo je pre matku a jedno pre dieťa. Okrem toho, že hojdačka prináša dieťaťu veľa potešenia, posilňuje vestibulárny aparát, rozvíja koordináciu pohybov, rozvíja svaly chrbta, nôh, rúk a brušné svaly. Detské hojdačky nie sú len zábava, ale je to celé “mini cvičenie” pre dieťa, ktoré robí dobrovoľne a s potešením. Uvedomujúc si vysoký stupeň zodpovednosti za deti, v procese vývoja a výroby sa berú do úvahy požiadavky regulačnej a technickej dokumentácie európskych noriem EN-1176. Všetky výrobky prešli skúškou a certifikáciou ISO a TÜV. Z bezpečnostných dôvodov sa neodporúča používať v nepriaznivých poveternostných podmienkach, v ktorých existuje možnosť poranenia dieťaťa! Deti do 3 rokov musia byť v sprievode dospelej osoby. Bezpečnostná zóna je 2 m vo všetkých smeroch od priemetu výrobku. Výrobca si vyhradzuje právo vykonávať zmeny dizajnu, ktoré neovplyvnia vlastnosti spotrebiteľa.